Aktuálne ponuky práce

Operátor výroby - Trnava

Hľadáme skúseného operátora výroby pre našu výrobnú spoločnosť v Trnave. Úspešný kandidát bude zodpovedný za obsluhu a údržbu výrobných strojov, monitorovanie výrobných procesov a zabezpečenie kvality výrobkov.

Požadujeme skúsenosti s prácou na pozícii operátora výroby, schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí a silné technické zručnosti. Kandidát by mal byť schopný pracovať samostatne, ako aj v tíme, a byť schopný riešiť problémy, ktoré môžu vzniknúť počas výrobného procesu.

Táto pozícia ponúka príležitosť pracovať v dynamickom a významnom priemyselnom sektore, kde môžete uplatniť svoje schopnosti a skúsenosti. Ak máte skúsenosti ako operátor výroby a hľadáte nové výzvy, táto pozícia by mohla byť pre vás ideálna.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Hľadáme skúseného operátora výroby pre našu výrobnú spoločnosť v Trnave. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti s výrobnými operáciami a hľadajú nové príležitosti na rast a rozvoj.

- Prevádzka a údržba výrobných strojov a zariadení
- Dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov a postupov
- Kontrola kvality výrobkov a identifikácia možných problémov
- Práca v tíme na dosiahnutie výrobných cieľov

- Skúsenosti s prácou ako operátor výroby
- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
- Detailne orientovaný s vysokou úrovňou presnosti
- Silné organizačné a multitaskingové schopnosti
- Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobiť sa novým technológiám a postupom

Ponúkame konkurencieschopný platový balík, príležitosti na profesionálny rast a vývoj a príjemné pracovné prostredie. Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Hľadáme operátora výroby pre našu výrobnú spoločnosť v Trnave. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti s výrobnými operáciami a sú schopní pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí.

Ako operátor výroby budete zodpovední za sledovanie a úpravu výrobných procesov, zabezpečenie kvality výrobkov a dodržiavanie bezpečnostných predpisov.

- Skúsenosti s prácou ako operátor výroby.
- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu.
- Detailne orientovaný s vysokou úrovňou presnosti.
- Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobiť sa novým situáciám.
- Silné organizačné a multitaskingové schopnosti.
- Základné pochopenie bezpečnostných predpisov a postupov v priemysle.

- Konkurencieschopný platový balík.
- Príležitosti na profesijný rast a rozvoj.
- Prácu v dynamickom a podporujúcom prostredí.

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s vami.

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Miroslava Valentíny(421908961969, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).