Aktuálne ponuky práce

Vodič vysokozdvižného vozíka

Hľadáme skúseného Vodiča vysokozdvižného vozíka na plný úväzok. Úspešný kandidát bude zodpovedný za manipuláciu s tovarom v sklade, jeho presun a zabezpečenie bezpečného a efektívneho skladovania.

Požadované zručnosti a skúsenosti zahŕňajú ovládanie vysokozdvižného vozíka (VZV), skúsenosti so skladovými operáciami a schopnosť komunikovať efektívne v rámci tímu. Kandidát by mal byť špecialista na internú komunikáciu, čo znamená, že by mal byť schopný jasne a efektívne komunikovať s kolegami a manažmentom.

Ďalšou požadovanou zručnosťou je skúsenosť ako skladník/manipulant/picker. Táto pozícia vyžaduje fyzickú zdatnosť, schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí a detailne orientovaný prístup k práci.

Ak máte tieto zručnosti a hľadáte príležitosť rozvíjať svoju kariéru v dynamickom a rýchlo rastúcom prostredí, pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Hľadáme skúseného vodiča vysokozdvižného vozíka na plný úväzok. Úspešný kandidát bude zodpovedný za manipuláciu s tovarom v našom sklade, za jeho presun medzi jednotlivými oddeleniami a za nakládku a vykládku tovaru.

- Prax ako vodič vysokozdvižného vozíka - VZV je nevyhnutná
- Skúsenosti so skladovými operáciami a manipuláciou s tovarom
- Schopnosť efektívnej internej komunikácie a spolupráce s tímom
- Prax na pozícii skladník/manipulant/picker je výhodou

- Zodpovedný prístup k práci
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tímoch
- Flexibilitu a ochotu pracovať v rôznych pracovných smenách
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a štandardov

- Stabilnú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Atraktívne finančné ohodnotenie
- Možnosť profesijného rastu a rozvoja

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Požadujeme

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Eva Križovenská(421948002048, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).