Aktuálne ponuky práce

Operátor logistiky, vodič VZV - Hlohovec

Hľadáme skúseného Operátora logistiky, vodiča VZV pre našu pobočku v Hlohovci. Ideálny kandidát by mal mať skúsenosti ako montážny pracovník / operátor montážnej linky a operátor výroby. Táto pozícia vyžaduje silné organizačné zručnosti, schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí a schopnosť efektívne komunikovať s tímom. Ak máte tieto zručnosti a hľadáte novú výzvu, tešíme sa na vašu žiadosť.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Hľadáme skúseného operátora logistiky a vodiča VZV pre našu pobočku v Hlohovci. Táto pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý má skúsenosti s montážnymi prácami a výrobnými operáciami.

- Skúsenosti s prácou ako montážny pracovník / operátor montážnej linky. Očakávame, že budete schopní pracovať na montážnej linke, sledovať výrobné plány a dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy.

- Skúsenosti ako operátor výroby. Budete zodpovedný za sledovanie a optimalizáciu výrobných procesov, zaistenie kvality výrobkov a riešenie akýchkoľvek problémov, ktoré by mohli vzniknúť.

- Skúsenosti s vedením VZV. Ako vodič VZV budete zodpovedný za prepravu materiálov a výrobkov po celom výrobnom závode.

- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu, vynikajúce organizačné schopnosti a schopnosť riešiť problémy.

Ponúkame konkurencieschopný platový balík, príležitosti na profesijný rast a vývoj a príjemné pracovné prostredie. Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Hľadáme operátora logistiky / vodiča VZV pre našu pobočku v Hlohovci. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti ako montážny pracovník / operátor montážnej linky a operátor výroby.

Vašou hlavnou úlohou bude zabezpečenie hladkého chodu logistiky a manipulácie s tovarom pomocou VZV. Budete zodpovedný za príjem, skladovanie, výdaj a prepravu materiálu a polotovarov v rámci výrobného závodu.

- Prax na pozícii montážneho pracovníka / operátora montážnej linky alebo operátora výroby.
- Platný osvedčený o odbornej spôsobilosti na vedenie VZV.
- Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilita.
- Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.
- Práca na zmeny.

- Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív.
- Pravidelné mzdy a bonusy.
- Možnosť profesijného rastu a rozvoja.
- Práca na plný úväzok.

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Miroslava Valentíny(421908961969, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).