Aktuálne ponuky práce

Vodič vysokozdvižného vozíka - Lozorno

Hľadáme skúseného Vodiča vysokozdvižného vozíka pre našu pobočku v Lozorne. Táto pozícia vyžaduje zručnosti a skúsenosti v oblasti montáže a výroby. Úspešný kandidát bude mať skúsenosti ako montážny pracovník / operátor montážnej linky a ako operátor výroby. Táto pozícia je ideálna pre niekoho, kto je technicky zdatný, má vynikajúce organizačné schopnosti a je schopný pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí.

Náplň práce

Informácie o pracovnej ponuke

Hľadáme skúseného vodiča vysokozdvižného vozíka pre našu výrobnú spoločnosť v Lozorne. Táto pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý má skúsenosti s montážnymi prácami a operáciou montážnej linky.

- Ovládanie vysokozdvižného vozíka pre prepravu materiálu a produktov v rámci výrobného závodu
- Práca na montážnej linke, montáž a demontáž komponentov
- Práca ako operátor výroby, zabezpečenie hladkého chodu výrobných liniek
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov pri práci s vysokozdvižným vozíkom a na montážnej linke

- Skúsenosti s ovládaním vysokozdvižného vozíka
- Skúsenosti s montážnymi prácami a operáciou montážnej linky
- Skúsenosti ako operátor výroby
- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
- Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie bezpečnostných predpisov

Ponúkame konkurencieschopné platové ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie a možnosť profesijného rastu. Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Ďalšie informácie

Hľadáme skúseného vodiča vysokozdvižného vozíka pre našu pobočku v Lozorne. Táto pozícia vyžaduje zručnosti a skúsenosti s montážnymi prácmi a operáciou montážnej linky. Ako operátor výroby budete zodpovedný za efektívne a bezpečné manipulovanie s tovarom a materiálom v našom skladovom zariadení.

- Prevádzka vysokozdvižného vozíka a iných skladových zariadení
- Manipulácia s tovarom a materiálom v skladovom zariadení
- Práca na montážnej linke a iné montážne práce
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov

- Skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku
- Skúsenosti s montážnymi prácmi a operáciou montážnej linky

- Stabilnú prácu na plný úväzok
- Príjemné pracovné prostredie
- Konkurencieschopný platový balík
- Možnosť profesijného rastu a rozvoja

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

Doprava je pre zamestnancov firemný autobus  podľa  zastávok  - ZDARMA:

  • Prievaly, Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie,
  • Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Lozorno
  • Kuklov, Borský Svätý Jur, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Vel’ké Leváre, Malacky, Lozorno
  • Malé Leváre - Gajary - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave- Lozorno,
  • Senica,Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Šaštín-Stráže,, Čáry, Kúty,
  • Šaštín-Stráže - Malacky - Lozorno,

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Eva Križovenská(421948002048, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).