Aktuálne ponuky práce

Operater skladišta/piker - NITRA INDUSTRIAL PARK (kompleks automobilske ind.)

Náplň práce

Kakav posao nudimo:
  • Prima, izdaje, bira materijal i proverava po izdatom nalogu,
  • Prijem i fizički pregled materijala prema otpremnici - operater skladišta
  • Rad sa skenerom,
  • Prepakuje, sortira, preračunava,
  • Ručno skladištenje/odlaganje na/sa polica,
  • Upravlja zalihama
  • Radni odnos: Puno radno vreme
  • Mesto rada: Nitra

Požadujeme

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa

Ponúkame

Nudimo:

  • smeštaj
  • prevoz do posla
  • stalni radni odnos, puno radno vreme
  • akontacije
  • stalna briga koordinatora

Naše korporativne pogodnosti su podeljene u 3 kategorije - Bronzanu, Srebrnu i Zlatnu, a među njima ćete pronaći sledeće:

  • Nedeljnu akontaciju do 50€/tokom prva 2 meseca trajanja PZ-a/ - prvu akontaciju je moguće dobiti nakon odrađenih 5 dana
  • Obezbeđivanje smeštaja po sniženoj ceni
  • Socijalni i pravni saveti u oblasti izvršitelja i sudskih sporova
  • Poklon za godišnjicu – rođendan / npr. 30, 40, 50 godina/ - vaučer u vrednosti od 10 €
  • Bonus za preporuku zaposlenih „Dovedite prijatelja i dobijte nagradu od 100 €
  • Besplatna ulaznica za društvene i kulturne događaje / bioskop, sportske utakmice / 1k na 12 meseci ukupne vrednosti 15€
  • Beskamatni kredit do 1.000 €
  • Pokloni za decu zaposlenih (MDD, Mikulaš)
  • Korporativni pokloni za kraj godine

O firme

EUROPERSONAL grupa sa više od 1.500 zaposlenih je dinamičan, fleksibilan i pre svega stabilan pružalac usluga u oblasti iznajmljivanja kadrova i ljudskih resursa, gde ima višegodišnje iskustvo na slovačkom i inostranom tržištu rada. Među liderima smo u ličnom lizingu u automobilskoj industriji, logističkim uslugama i, na kraju, ali ne i najmanje važno, u elektrotehničkoj industriji. Kompanija je osnovana 2006. godine i poseduje ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015.

Kontakt

Dušica Iabloncsik(421 917 839 697, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).