Aktuálne ponuky práce

Hľadáme notárskeho koncipienta resp. notárskeho kandidáta

Hľadáme ambiciózneho a spoľahlivého kolegu na pozíciu notárskeho koncipienta, ktorý sa chce pridať k nášmu tímu renomovaného notárskeho úradu. Ak máte záujem o prácu v prostredí, kde je profesionalita a presnosť kľúčovým prvkom, radi by sme vás privítali v našom notárskom úrade.

Náplň práce

Popis práce:

  • osvedčovanie podpisov a listín
  • príprava notárskych písomností a listín a vedenie registrov
  • príprava dedičských pojednávaní
  • administratívna agenda atď.

Požadujeme

Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa

Ponúkame

  • Príležitosť rásť v právnickej oblasti pod vedením skúseného notára
  • Možnosti vzdelávania a odborného rozvoja
  • Príjemné pracovné prostredie v stabilnom notárskom úrade

O firme

Notársky úrad je situovaný v nákupnom centre Avion, na 1. poschodí. Úradné hodiny notárskeho úradu sú pondelok-piatok, 8:00-19:00.

Kontakt

Ing. Martina Blažíčková(+421905367311, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).