Aktuálne ponuky práce

Pracuj v Nitre ako Vodič VZV s nástupným bonusom 500,-€

Hľadáme skúseného Vodiča VZV na plný úväzok v našej výrobnej spoločnosti v Nitre. Táto pozícia zahŕňa prácu s vysokozdvižným vozíkom, operáciu výroby a kontrolu kvality. Ponúkame atraktívny balík odmien vrátane nástupného bonusu 500€. Ideálny kandidát má skúsenosti s vedením VZV. Ak máte tieto zručnosti a hľadáte nové výzvy, pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce

Ponúkame vám príležitosť pracovať v Nitre ako Vodič VZV s nástupným bonusom 500,-€. Táto pozícia je ideálna pre kandidátov, ktorí majú skúsenosti a zručnosti v oblastiach ako sú vedenie VZV, operácia výroby a kontrola kvality.

Ako Vodič VZV budete zodpovedný za bezpečné a efektívne manipulovanie s tovarom v rámci nášho skladu. Okrem toho budete zodpovedný za kontrolu kvality všetkých výrobkov, ktoré opúšťajú náš sklad.

Hľadáme kandidátov, ktorí sú schopní pracovať samostatne, majú dobré organizačné schopnosti a sú detailne zameraní. Skúsenosti s prácou ako operátor výroby sú výhodou, ale nie sú nevyhnutné, pretože poskytujeme plné zaškolenie.

Táto pozícia ponúka konkurenceschopný platový balík vrátane nástupného bonusu 500,-€. Ponúkame tiež príležitosti na profesijný rast a rozvoj v rámci našej spoločnosti.

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, tešíme sa na vašu žiadosť.

Požadujeme

Hľadáme skúseného Vodiča VZV a operátora výroby s dobrými schopnosťami kontroly kvality na pracovnú pozíciu v Nitre. Táto pozícia ponúka nástupný bonus 500,- € a príležitosť pracovať v dynamickom a rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí.

- Skúsenosti s prácou ako Vodič VZV a operátor výroby.
- Schopnosť vykonávať kontrolu kvality výrobkov.
- Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu.
- Flexibilitu a ochotu pracovať na zmeny.
- Platný certifikát na obsluhu VZV je výhodou.

- Prácu na plný úväzok s flexibilnými pracovnými hodinami.
- Nástupný bonus 500,- €.
- Príležitosť na profesijný rast a rozvoj.
- Príjemné pracovné prostredie a tím skúsených profesionálov.

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou

Ponúkame

  • Mzda: 1 050,-  EUR/brutto počas  skúšobnej doby
  • Mzda: 1 100,-  EUR/brutto po  skúšobnej doby
  • – mesačný bonus až do výšky 13% zo základnej mzdy,
  • – 13. plat,
  • – príspevok na cestovanie 0,07 € počíta sa podľa počtu km do práce a z práce
  • – stravné lístky alebo finančný príspevok vo výške 5,00 eur v čistom,
  • + Nástupný   BONUS 500,-EUR
  • –   100,- EUR po skončení prvého celého mesiaca trvania dočasného pridelenia Zamestnanca k Užívateľskému zamestnávateľovi,
  •    200,- EUR po skončení tretieho celého mesiaca trvania dočasného pridelenia Zamestnanca k Užívateľskému zamestnávateľovi
  • –   200,- EUR po skončení šiesteho celého mesiaca trvania dočasného pridelenia Zamestnanca k Užívateľskému zamestnávateľovi.

Naše  firmené   benefity  sú  rozdelené  do  3 kategórii - Bronze, Silver a Golde  a  nájdete  medzi nimi tieto:

  • Týždenná záloha do výšky 50,-€/počas prvých 2 mesiacov trvania PZ/ - prvá záloha je možná po odpracovaní 5 pracovných dní
  • Poskytnutie ubytovania za zvýhodnenú cenu
  • Sociálne a právne poradenstvo v oblasti exekúcií a súdnych sporov
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,- €
  • Bonus za odporučenie zamestnanca „Priveď kamaráta a získaš odmenu 100,-€“
  • Lístok/vstupenka zdarma na spoločenské a kultúrne akcie /kino, športové zápasy/ 1x za 12 mesiacov v súhrnnej hodnote 15,-€
  • Bezúročná pôžička do výšky 1 000,-€
  • Vecné darčeky pre deti zamestnancov (MDD, Mikuláš)
  • Darček pri životnom jubileu – narodeninách /okrúhle napr. 30, 40, 50 rokov/ - poukážka v hodnote 10,-€
  • Koncoročné firemné darčeky

O firme

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Kontakt

Miroslava Valentíny(421908961969, )

Napíšte nám, radi zodpovieme vaše otázky

Poskytujeme zamestnanie

viac ako 1400 zamestnancom.

Sme členom

Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).